Türkçe

Villa Armutçuk İğdeli Bölgesi

İzlenme 9437


     Yer Armutçuk İğdeli Bölgesi denize 200 metre olup yaz ve kış 12 ay oturulabilir bir bölgededir.1287 m2 arsada 3 adet villa yapılmıştır. Her villanın arsası 429 m2 olup imar %15’dir

 

     Villaların bahçeleri otoparkları girişleri ayrılmıştır. Her villanın kullanım alanı net 130 m2 brüt 200 m2’dir.Alt katta 38 m2 salon, 13 m2 kapalı mutfak 5 m2 banyo ve kiler olup üst katta 20 m2 ebeveyn yatak odası içinde duş ve lavabo 13 m2 iki adet çocuk odası 7 m2 banyo, teras ve koridor vardır.Temel 40 cm Radye temel olup  mevran bohçalama sistemiyle izolasyon yapılmıştır ve duvarlar yalıtım tuğlasıyla örülmüş olup çatıda ise yine kiremit altı izolasyon yapılıp izolasyon kiremit kullanılmıştır.

 

     Dış pencereler pimapen marka doğrama olup elektrikli ve kumandalı panjurlar yapılmıştır. Açık meşe ahşap rengi kullanılmıştır. İç kapılar masif ahşap olup eskitme boya ve vernikle boyanmıştır.Yerler, ıslak zeminler hariç komple kaliteli laminant parkedir. Mutfak servis üstü çimson mermer olup dolaplar mevran kaplamalı çekmece ve kapaklar firen sistemli olup menteþeler Alman Haper markasıdır.Islak zemin ve duvarlarda Çanakkale 1.sınıf seramik ve fayanslar kullanılmıştır.Bataryalar ise dca markadýr. Banyoda telefon ve radyo havalandırması olan duş kompleks duş teknesi vardır. Teraslarda, alt ve üst katlarda hoparlör müzik dinleme tesisatı çekilmiştir.

 

     Her villanın ayrı araba garajı olup kumandayla açılıp kapanan kapılıdır. Bahçede çim, meyve ağaçları, güller dikilip bahçenin bir kısmı  da alıcının kullanma tercihine bırakılmıştır.Arsada çıkan doğal yer altı kaynak suyunu her villaya ayrı 2 tonluk depo kuyusu yapılarak hidrofor bağlantısıyla bahçelere ve villalara verilerek değerlendirilmiştir.Yaz ve kış hiç kesilmeyen bir su olup temiz berrak ve içilebilir durumdadır.Ayrıca şehir su şebeke bağlantısı da vardır.Krediye uygun olup anında tapusu verilir.

 


13/04/2024 Gün Ortalama:37  Bugün22 ziyaret var  Sitede 1 Kişi var  IP:3.234.244.181